24 години в Одесі: що подивитись, де поїсти, куди сходити Tochka net

Багато урн, алея доглянута навіть у розпал сезону. Магазин для поціновувачів антикваріату та книг. Можна придбати рідкісні екземпляри на подарунок. Придбати нові книги на щорічному Міжнародному книжковому фестивалі «Зелена хвиля», який проходить в Одесі на початку серпня. Дітям сподобається в будинку воскових фігур «У баби Уті», де представлені більш ніж 70 казкових персонажів. Фламандська кухня, італійське меню й одеський шик. Одягни свій найкращий «лук» і проведи вечір за келихом (келихами) вина в атмосфері розкоші та гарного настрою.

де краще відпочивати в одесі

Надіслати листівку з одеського Головного Поштамту. Всередині будівля нагадує банк, в якому за посиланням зберігався філософський камінь. Відправитись на зустріч з дельфінами на парусній яхті.

Де краще відпочивати на Одещині

В цілому вода і пісок чисті, прибиральники регулярно ходять по пляжу і наводять порядок. Це ж саме стосується і прибережної території, велика частина якої відведена під приватні пляжі. Між ними знаходяться пляжі громадського користування, але далеко не найдоглянутіші. Село неподалік від Одеси – найулюбленіша фото-локація для місцевих і приїжджих. Санжійка це дивовижний симбіоз каньйону і моря. Тут височенний крутий берег і безлюдні пляжі. Навіть якщо ти подорожуєш не на авто, не поспішай відкидати ідею про дослідження крутих місць навколо Одеси.

Розміститися туристи можуть у добрих санаторіях, готелях, кемпінгах. Є можливість вибрати номер від економа до люксу за прийнятною ціною. Імператору Павлу І у подарунок (або як хабар).

Названо гаджет, який може “замінити” собою смартфон в найближчому майбутньому

Музей таємниці підземної Одеси (3-Б, 2-й Розумовський провулок). Музей східного та західного мистецтва (вулиця Пушкінська, 9). Лютеранська церква (Новосельського, 68). Храм в готичному стилі, де проходять органні концерти.

Замовлення бізнес-ланчів

Пляж, як і всі інші, пропонує стандартний набір послуг, ціни стартують від 100 гривень і вище за шезлонг з матрацом. Але рекомендуємо добре придивлятися до орендованих «зручностей», нові й чисті далеко не всі. Але така ситуація, звичайно, не тільки у Відраді. Для відпочиваючих є безкоштовний душ, платний туалет, багато роздягалень. Зроблені нові доріжки і спуски до пляжної території. Як і на інших пляжах, тут також можна взяти в оренду шезлонги з матрацами — від 150 грн на весь день з парасолькою. Це комплекс пляжів, які належать різним санаторіям та пансіонатам, які знаходяться поруч.