Kyiv Smart Card: де купити та як поповнити проїзний

Залишається тільки оплатити будь-якою банківською картою України. У Києві картку-носій для оплати проїзду у наземному й підземному транспорті Kyiv Smart Card можна придбати на 24 станціях метрополітену. Після того як ви купили е-квиток, картку потрібно зареєструвати у кабінеті користувача на порталі електронних послуг Києва або через застосунок SmartCity. У ньому також можна стежити за балансом, перевіряти кількість доступних поїздок і переглядати історію реєстрацій. Згідно з інформацією на офіційному сайті сервісу, е-квиток зараз можна придбати на станціях Київського метрополітену, у Т-кіосках, а також у терміналах самообслуговування е-квитка. Дуже зручно поповнювати рахунок транспортної карти через особистий кабінет у інтернеті.

Поповнити транспорту картку Київ Цифровий можливо й без реєстрації. Але в такому разі вам будуть доступні не всі способи оплати. Під час проїзду пасажир повинен піднести свій е-квиток до валідатора, який встановлений всередині транспорту, і з карти буде списана сума, рівна вартості однієї поїздки. У кожного контролера мається спеціальний пристрій, за допомогою якого він може перевіряти факт оплати через е-квиток.

Тепер розповімо, як поповнити там е-квиток за допомогою банківської карти. Зручніше за все встановити мобільний додаток Kiev Smart City на свій телефон і контролювати решту поїздок в особистому кабінеті. Під час проведення картки через зчитувальний пристрій, як правило, відображається кількість поїздок, що залишились. https://zabor.zp.ua/Statiy/mallorca_wilds.htm Kyiv Smart Card — це єдиний електронний квиток, що дає змогу оплачувати проїзд у всіх видах міського транспорту в Києві. Щоб скористатися Kyiv Smart Card, її достатньо прикласти до пристрою, який зчитує інформацію. Наприклад, до турнікету метро або спеціального валідатора в наземному транспорті.

Київське метро з квітня більше не прийматиме зелені транспортні картки для оплати проїзду. Використовувати поїздки можна до 31 березня 2021 року. З 1 березня на станціях київського метро вже не можна буде скористатися безконтактною зеленою карткою. Про це нагадали у КП «Київський метрополітен». Правда, це тимчасовий ефект – один раз сплативши карту Kyiv Smart Card, ви зможете легко і зручно поповнювати її кожен раз, коли вам знадобиться. Це очевидна перевага перед проїзним, який має обмежений термін використання (зазвичай – місяць). Термін дії карти Kyiv Smart Card – один рік з дати останньої поїздки.

де придбати київ смарт карт

Справа будуть представлені іконки різних сервісів. Відкриється вікно, у якому зліва потрібно буде зареєструвати номер своєї транспортної картки, ввівши його та свій пін-код. Щоб купити Kyiv Smart Card у найближчій до вас станції метро, досить пройти на касу або скористатися спецтерміналах «е-квиток».

Редакція заздалегідь вдячна всім читачам, які допомагають удосконалити наші матеріали. Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter. Винятком є маршрутки приватних перевізників, однак цей недолік обіцяють незабаром виправити.

У касах на всіх станціях метрополітену можна придбати і поповнити Kyiv Smart Card або купити одноразовий QR-квиток

І ось в лютому цього року система дійсно заробила – KSC вперше придбали в київському метрополітені. Всі ваші реквізити, що необхідні для оплати, будуть зберігатися в вашому особистому кабінеті. Введіть номер вашої транспортної картки та необхідну кількість поїздок. Для поповнення Київ Цифровий ви можете вибирати термінали самообслуговування, Т-кіоски, сайти онлайн-платежів. Також зробити це можна і при покупці карти. Проїзний ви зможете купити через певного роду термінали (Е-квиток) або через каси в метро. За допомогою додатка можна поповнювати транспортну карту, платити за парковку, придбавати QR-квиток на будь-який вид транспорту.

Мобільний додаток KYIVSMARTCITY

Найчастіше вона об’єднує в собі різні види транспорту, що теж досить зручно. Як повідомляють користувачі у коментарях, поповнити Kyiv Smart Card можна не на всіх зазначених станціях. Для студентів і школярів у майбутньому також передбачені електронні учнівські квитки. Школярі мають отримувати Kyiv Smart Card безкоштовно, студенти — за половину вартості. Планується, що дійсними шкільні та студентські картки будуть упродовж року на всі види громадського транспорту. Решта поїздок на старих картках може бути перенесена в особистому кабінеті киянина на нову картку Kyiv Smart Card. Тепер, щоб заплатити за проїзд, потрібно вибрати в Apple Wallet QR-квиток і піднести прилад до валідатора.

Однією з нагальних проблем великого мегаполісу є проблема громадського транспорту, відповідно, оплати за проїзд. Тільки за один день на громадському транспорті великого міста здійснюють поїздки до 1 млн жителів. Тепер тільки уявіть собі, скільки потрібно витратити часу, коштів, паперу, щоб обілетити таку кількість пасажирів. Тому, в століття глобальної комп’ютеризації в умовах Інтернету, все активніше впроваджуються різні безбілетні варіанти оплати проїзду в громадському транспорті. Так в Києві, починаючи з літа 2020 року, весь міський транспорт перейшов на оплату через так званий електронний квиток (е-квиток).

В IT-компанії, яка займається розробкою онлайн-сервісу Єдиного електронного квитка, нам розповіли, що зараз сервіс працює в режимі дослідної експлуатації. Kyiv Smart Card можна придбати у касах або терміналах самообслуговування на станціях метро. Поповнити картку можна через мобільний додаток, у касах та терміналах самообслуговування.

Також там розміщена мітка безконтактної оплати, її номер, а під захисним покриттям – PIN-код, необхідний для додавання карти в особистий кабінет на офіційному порталі КМДА. Мобільний додаток Kyiv Smart City призначений для доступу до офіційних електронних сервісів Києва. Нині у ньому розроблені транспортні послуги. Теперь на адресу вашої електронної пошти надійде лист з посиланням для підтвердження реєстрації або СМС з кодом. Після процедури підтвердження ви зможете увійти у свій особистий кабинет. Крім того, ви зможете авторизуватися в особистому кабінеті киянина через Фейсбук, акаунт у Google, Приват24 тощо. Придбати картку Kyiv Smart Card можна на станціях київського метрополітену та в мережі Т-кіосків, адресу яких можна знайти на картах Google Maps.